uurrooster

stdClass Object ( [nid] => 650 [type] => page [language] => nl [uid] => 5 [status] => 1 [created] => 1535980075 [changed] => 1535980405 [comment] => 0 [promote] => 0 [moderate] => 0 [sticky] => 0 [tnid] => 0 [translate] => 0 [vid] => 650 [revision_uid] => 5 [title] => uurrooster [body] =>

Maandag

meisjes en jongens 1ste leerjaar                     18u00 - 19u00

juffers (1ste - 6de sec.)                                  19u00 - 20u00

jonge dames                                                  20u00 - 21u00

 

dinsdag

meisjes en jongens 2de leerjaar                       18u00 - 19u00

meisjes en jongens 5de en 6de leerjaar            19u00 - 20u00

Dames                                                           20u00 - 21u00

 

donderdag
 
jongens +10 jaar                                            17u30 - 18u30
 
meisjes en jongens 3de en 4de leerjaar            18u30 - 19u30
 
airtrack                                                          19u30 - 21u30
 
zaterdag
 
1ste en 2de kleuterklas                                    09u00 - 10u00
 
3de kleuterklas                                               10u00 - 11u00  
       
G-gym                                                           11u00 - 12u00           
 
[log] => [revision_timestamp] => 1535980405 [format] => 2 [name] => pacsam [picture] => [data] => a:1:{s:13:"form_build_id";s:48:"form-85jRgg5fjUvh3_qhEVWy-9PIo4PoSuKspBr4Dg4R-E0";} [path] => content/uurrooster [field_page_images] => Array ( [0] => Array ( [view] => ) ) [last_comment_timestamp] => 1535980075 [last_comment_name] => [comment_count] => 0 [taxonomy] => Array ( ) [files] => Array ( ) [build_mode] => 0 [readmore] => 1 [content] => Array ( [body] => Array ( [#weight] => -3 [#value] =>

Maandag

meisjes en jongens 1ste leerjaar                     18u00 - 19u00

juffers (1ste - 6de sec.)                                  19u00 - 20u00

jonge dames                                                  20u00 - 21u00

 

dinsdag

meisjes en jongens 2de leerjaar                       18u00 - 19u00

meisjes en jongens 5de en 6de leerjaar            19u00 - 20u00

Dames                                                           20u00 - 21u00

 

donderdag
 
jongens +10 jaar                                            17u30 - 18u30
 
meisjes en jongens 3de en 4de leerjaar            18u30 - 19u30
 
airtrack                                                          19u30 - 21u30
 
zaterdag
 
1ste en 2de kleuterklas                                    09u00 - 10u00
 
3de kleuterklas                                               10u00 - 11u00  
       
G-gym                                                           11u00 - 12u00           
 
[#title] => [#description] => [#printed] => 1 ) [field_page_images] => Array ( [#type_name] => page [#context] => full [#field_name] => field_page_images [#post_render] => Array ( [0] => content_field_wrapper_post_render ) [#weight] => -2 [field] => Array ( [#description] => [items] => Array ( [0] => Array ( [#formatter] => image_plain [#node] => stdClass Object *RECURSION* [#type_name] => page [#field_name] => field_page_images [#weight] => 0 [#theme] => imagefield_formatter_image_plain [#item] => Array ( [#delta] => 0 ) [#title] => [#description] => [#theme_used] => 1 [#printed] => 1 [#type] => [#value] => [#prefix] => [#suffix] => ) [#title] => [#description] => [#printed] => 1 ) [#single] => 1 [#attributes] => Array ( ) [#required] => [#parents] => Array ( ) [#tree] => [#context] => full [#page] => 1 [#field_name] => field_page_images [#title] => Afbeeldingen [#access] => 1 [#label_display] => above [#teaser] => [#node] => stdClass Object *RECURSION* [#type] => content_field [#printed] => 1 ) [#title] => [#description] => [#printed] => 1 ) [#content_extra_fields] => Array ( [title] => Array ( [label] => Title [description] => Node module form. [weight] => -5 ) [body_field] => Array ( [label] => Body [description] => Node module form. [weight] => -3 [view] => body ) [revision_information] => Array ( [label] => Revision information [description] => Node module form. [weight] => -1 ) [author] => Array ( [label] => Authoring information [description] => Node module form. [weight] => 0 ) [options] => Array ( [label] => Publishing options [description] => Node module form. [weight] => 1 ) [comment_settings] => Array ( [label] => Comment settings [description] => Comment module form. [weight] => 4 ) [menu] => Array ( [label] => Menu settings [description] => Menu module form. [weight] => -4 ) [path] => Array ( [label] => Padinstellingen [description] => Path module form. [weight] => 3 ) [attachments] => Array ( [label] => File attachments [description] => Upload module form. [weight] => 2 [view] => files ) ) [#pre_render] => Array ( [0] => content_alter_extra_weights ) [#title] => [#description] => [#children] =>

Maandag

meisjes en jongens 1ste leerjaar                     18u00 - 19u00

juffers (1ste - 6de sec.)                                  19u00 - 20u00

jonge dames                                                  20u00 - 21u00

 

dinsdag

meisjes en jongens 2de leerjaar                       18u00 - 19u00

meisjes en jongens 5de en 6de leerjaar            19u00 - 20u00

Dames                                                           20u00 - 21u00

 

donderdag
 
jongens +10 jaar                                            17u30 - 18u30
 
meisjes en jongens 3de en 4de leerjaar            18u30 - 19u30
 
airtrack                                                          19u30 - 21u30
 
zaterdag
 
1ste en 2de kleuterklas                                    09u00 - 10u00
 
3de kleuterklas                                               10u00 - 11u00  
       
G-gym                                                           11u00 - 12u00           
 
[#printed] => 1 ) [links] => Array ( ) )

Maandag

meisjes en jongens 1ste leerjaar                     18u00 - 19u00

juffers (1ste - 6de sec.)                                  19u00 - 20u00

jonge dames                                                  20u00 - 21u00

 

dinsdag

meisjes en jongens 2de leerjaar                       18u00 - 19u00

meisjes en jongens 5de en 6de leerjaar            19u00 - 20u00

Dames                                                           20u00 - 21u00

 

donderdag
 
jongens +10 jaar                                            17u30 - 18u30
 
meisjes en jongens 3de en 4de leerjaar            18u30 - 19u30
 
airtrack                                                          19u30 - 21u30
 
zaterdag
 
1ste en 2de kleuterklas                                    09u00 - 10u00
 
3de kleuterklas                                               10u00 - 11u00  
       
G-gym                                                           11u00 - 12u00